طراحی

یکی از دغدغه‌های اساسی مشتریان نیاز به وجود یک مجموعه کامل بود که هم توانایی خدمات طراحی سایت را داشته باشد و هم بقیه محصولات گرافیکی ( خدمات طراحی گرافیک ) شرکت و یا سازمانشان را بتواند کاملا مرتبط و ست طراحی کند. با این کار همیشه هارمونی روند کارشان حفظ می شود و از همه مهمتر مبلغ بسیار زیادی صرفه جویی می شود، چرا که تمامی طراحی ها همه یکجا انجام شده و در وقت و هزینه صرفه جویی می شود.
ما سعی کرده ایم که طراحانی با سلایق مختلف را گرد هم آوریم تا بتوانیم تمامی نیاز های مشتریانمان را پاسخگو باشیم.

ست اداری از دیگر خدمات طراحی گرافیک شامل پاکت نامه، سربرگ بزرگ و کوچک، طرح روی لیوان، لوح فشرده، پرچم رومیزی و پرچم تشریفات و… است، در صورتی که سفارش طراحی لوگو توسط شرکت طراحی وب آرانیک انجام شود، تخفیف ۵۰ درصدی برای این بخش شامل مشتریان عزیز می شود.

طراحی لوگو یکی از خدمات طراحی گرافیک اصلی ترین و مهمترین المان یک کسب و کار است. در واقع کسب و کار شما باید توسط یک نشان شناخته شود و این شناخت باید به نحوی باشد که هر وقت مخاطب شما آن نشان را دید به یاد کسب کار شما بیوفتد.

کاتالوگ ها مناسب معرفی چند محصول یک کسب و کار هستند و امکان نمایش اطلاعات و مقایسه آن ها را فراهم می آورد، کاتالوگ شیک ترین بخش فیزیکی تبلیغات محصولات یک کسب و کار است، معمولا بیش از ۱۲ صفحه دارند و بخاطر نوع کیفیت چاپ و طراحی خیره کننده مورد توجه قرار می گیرند. اگر شما محصولات مختلفی در کسب و کار خودتان دارید و نیاز است که مخاطب شما از همه آنها آگاه باشد و بتواند بین انها موردی را انتخاب نمایید طراحی کاتالوگ فیزیکی بهترین راه است، در کاتالوگ از سبک تبلیغات بزرگنمایی استفاده نمی شود همه چیز همانطور که هست نمایش داده می شود و هیچگونه اغراقی در کار نیست.

کارت ویزیت حداقل المان مورد نیاز یک کسب و کار است، بعد از طراحی لوگوی کسب و کارتان دومین قدم داشتن یک کارت ویزیت است تا بتوانید کسب و کارتان را معرفی کنید، یک کارت ویزیت باید خصوصیاتی هم داشته باشد تا بتواند نقش گسترش کسب و کار شما را به خوبی انجام دهد.

طراحی بسته بندی و لیبل به منظور محافظت و نگهداری از کالا و در عین حال تبلیغات و جذب مشتری صورت می‌گیرد. ارائه یک بسته بندی زیبا، خلاقانه و مستحکم وظیفه طراح گرافیک است، استفاده از ترکیب مناسب از رنگ‌ها و طرح‌های مرتبط با محصول و ایجاد یک هویت خاص برای محصولات هم‌خانواده به ماندگاری آن در ذهن مخاطب کمک می‌کند.

بیلبوردها معمولا در حاشیه خیابان، بزرگراه، اتوبان، آزادراه و بعضا روی ساختمان ها قرار می‌گیرند و از لحاظ دیداری، موقعیت خوبی دارند. از آنجایی که یک بیلبورد معمولا از دور قابل رویت هست و زمان زیادی برای خواندن محتوای آن وجود ندارد، پس باید در طراحی بیلبورد با صرف کمترین متن، موارد کلیدی رو منتقل کرد تا بیننده بتواند در کمترین زمان مطلب رو دریافت کند. یک طراح بیلبورد حرفه ای به درستی علم آم را دارد که از چه آیتم های نوشتاری و تصویری در چه ابعاد و اشکالی استفاده کند تا بتواند مخاطب را به سرعت جذب نماید.

طراحی انواع پوسترهای سازمانی، شرکتی و تبلیغاتی از خدمات طراحی گرافیک با توجه به نوع محتوا یکی از اصلی ترین دغدغه های کسب و کارها در مواقع نمایشگاهی و مراسمات است که تیم متخصص ما مجری طراحی سازمان هایی بزرگی مانند: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سازمان پژوهش، سازمان گردشگری و سازمان حج و زیارت، ریاست محترم جمهوری و … بوده است.

Scroll to Top
اسکرول به بالا